Главная » Авто-мото » Акустичний поролон моделі «Хвиля»

Акустичний поролон моделі «Хвиля»

Представлений акустичний матеріал користується великою популярністю серед багатьох споживачів, оскільки дозволяє досягти відмінних показників акустики у тому чи іншому приміщенні. Його широко використовують з метою поглинання звукових хвиль, в таких приміщеннях як студії звукозапису, домашні кінотеатри, кімнати прослуховування та інше. Вибираючи такий матеріал ви повинні знати про те, що він є плитами, виготовленими з пінополіуретану, з товщиною, яка може бути від 25 до 50 мм. Одна сторона плити матиме покриття однієї з потрібних вам модифікацій, а друга буде ідеально гладкою. Залежно від своїх уподобань ви зможете обрати саме той варіант, який вам підходить. Наприклад , ви можете вибрати поролон “Хвиля”, в якому осередки розташовуються в шаховому порядку, або ж вибрати іншу модель поролону “Хвиля”, яка матиме поверхню у вигляді лінійних хвиль.

Представлений акустичний матеріал, як правило, виготовляється в листах, які мають формат 2*1м із якісного пінополіуретану темно-сірого кольору. Великою перевагою є те, що акустичний матеріал стійкий до негативного впливу ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє не турбуватися про те, що він прослужить тривалий період часу і не втратить свого первинного зовнішнього вигляду. Вартість даного матеріалу більш ніж доступна, але при цьому він має відмінні показники акустичного комфорту приміщення і може впоратися з усіма поставленими функціями . Ми розуміємо, що вибрати якісний матеріал — це дуже важливо для того, щоб досягти бажаного результату, тому пропонуємо розібратися в тому, де його можна придбати.

Пористий поролон Ecosound хвиля 1мХ1мХ30мм чорний графіт: продаж, ціна у Києві. Звукоізоляційні матеріали від "Ecostile" - 22633588

Покупка матеріалу

Якщо вам набрид ефект ехо в приміщенні та інші сторонні звуки, яких ви хочете позбутися, то перше, що вам потрібно зробити, так це купити якісний акустичний поролон «Хвиля», який зможе впоратися з усіма поставленими завданнями. Він представлений у різних розмірах та формах, що дозволить кожному вибрати саме те, що потрібно під його тип приміщення. Ознайомитись із широким асортиментом представленого акустичного матеріалу ви можете, звернувши свою увагу на каталог нашого інтернет-магазину , в якому представлена продукція від відомих та провідних виробників з усього світу.

Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками, що дає нам можливість не лише гарантувати бездоганну якість своєї продукції, а й пропонувати мінімальні ціни на неї.

Джерело: https://ecosound.kiev.ua/uk/akucticheckie-materiali/akucticheckii-porolon-piramida