Главная » Безопасность » Професійний бухгалтер

Професійний бухгалтер

Хороший бухгалтер – це як домогосподарка на кухні: гроші є або немає, а їсти хочеться кожному, завжди і смачно! Чи цікавилися ви, чому інститути, заточені під підготовку економістів, бухгалтерів випускають їх чимало з власних стін, а взяти хорошого головного бухгалтера ніде?

896f42fab1c3

Отже, вам необхідний головний бухгалтер. Найголовніше – зрозуміти, для чого і на які витрати ви готові піти.

Без перебільшення, бухгалтер – це друга особа будь-якої фірми. Її процвітання, існування в великій мірі залежать від бухгалтерії. У маленьких фірмах бухгалтер замінює директору фінансового аналітика і фіндиректора. У великих, зрозуміло, дані функції розподілені. З цієї причини все залежить від масштабів вашої компанії ви зобов’язані розуміти, хто необхідний тільки вам – бухгалтер-універсал або майстер вузького профілю. Від цього залежить 60% успіху вибору. А якщо вас цiкавить ліквідація ФОП, звертайтесь на https://finintellect.com.ua/.

Давайте пройдемося по кроках, які вам належить зробити на етапі підготовки до пошуку.

1 Крок. Визначити рівень участі майбутнього бухгалтера в справах компанії.

Формування бухгалтерської документації, здача звітів.
Податкове і економічне планування діяльності компанії. Оптимізація діяльності.

2 Крок. Визначити необхідний рівень компетенцій кандидата. Які професійні і свої якості необхідні для вирішення ваших завдань?

Працівник з маленьким досвідом (півроку – 1 рік) – виконання розпоряджень керівництва, акуратність в бухгалтерській роботі.
Працівник з достатнім досвідом (2-4 роки) в одному або декількох вузьких напрямках бухгалтерської діяльності.
Працівник з широким досвідом самостійної роботи в компанії з різними системами оподаткування, в різних сферах, що має досвід фінансового та податкового планування.

3 Крок. Промоніторити рівень зарплати на ринку праці. Важливо, щоб ваша зарплата була конкурентноздатною. Визначити не тільки зарплату майбутньому бухгалтеру, а й спланувати грошові розтрати його діяльності: періодичні видання, семінари, спеціальні комп’ютерні програми, консультації в непростих випадках. Зважити систему мотивації.