Главная » Информационные статьи » Будь який ремонт квартири у Львові під ключ

Будь який ремонт квартири у Львові під ключ

Погодьтеся, жити у квартирі з гарним і якісним ремонтом набагато приємніше ніж в кімнаті з відклеєними шпалерами. Крім того, своєчасний ремонт дозволить уникнути більш серйозних проблем. Наприклад, протікаючих труб у санвузлі, порушень в роботі електричної проводки і інших неприємностей, позбутись яких не так просто. Якщо ж щось подібне сталось, допомогти зможе ремонт квартир під ключ виконаний професіоналами компанії «FULLHOUSE».

1505971964 kvartira 65 kv 3.jpg.pagespeed.ce .FDiTJA3zIK 1024x752

Види ремонту під ключ

З ремонтом рано чи пізно стикнеться будь-яка людина, тому потрібно не панікувати, а вибрати який саме вид ремонтних робіт виконати. Звісно, в першу чергу вибір буде залежати від стану в якому знаходиться приміщення. Чим він гірший, тим більш радикальні зміни потрібно зробити. Хоча значення має фінансова сторона питання.

Виділяють наступні види ремонту:

  1. Косметичний. Один із найпростіших різновидів ремонтних робіт. Його доцільно розпочинати, коли в планах господарів принести лише невеликі зміни в зовнішній вигляд приміщення. До найпоширеніших видів роботи косметичного характеру можна віднести: переклеювання шпалер, шпаклівка, фарбування стін і т.п. Особливих змін це не принесе. Наприклад, при косметичному ремонті не заміняються вікна чи двері, хоча їх можна пофарбувати.Відноситься до недорогого типу втручання.
  2. Генеральний або капітальний ремонт. Він включає весь комплекс робіт, направлених на поліпшення стану приміщення де проводиться. Включає ті ж процедури що і косметичний ремонт, але також можуть виконуватись більш складні види робіт. Наприклад, заміна комунікацій, дверей, вікон, електропроводки, сантехніки. Досить складний вид, тому для його якісного виконання потрібні послуги професіоналів.
  3. Реконструкція. Передбачає роботу з міжкімнатними перегородками. Виконується в випадках, коли потрібно об’єднати дві кімнати в одну, або навпаки, розмежувати простір.Для виконання також вимагає послуг професіоналів.
  4. Авторський ремонт. Зазвичай виконується по плану професійного дизайнера і передбачає переобладнання квартири до невпізнання.Оскільки вимагає виконання великої кількості складної роботи відноситься до найбільш дорогих видів послуг.

З видами ремонту вдалось хоча б поверхнево розібратись. Залишилось обрати який підходить в конкретному випадку. Якщо косметичний ремонт можна виконати своїми силами, то для професійного без допомоги не обійтись.

Команда виконує всі перераховані різновиди ремонтних робіт під ключ. Тобто здає об’єкт уже повністю готовим.

dizajnerskij remont kvartir 2018 v kieve 2

Підготовка до ремонту у квартирі

Послуги компанії https://fullhouse.lviv.ua/ дозволять отримати якісний ремонт по доступній ціні, але перед тим як розпочати роботу, потрібно підготувати приміщення. Як це можна зробити залежить від того, чи проживав вже хтось у квартирі. Якщо це щойно придбане житло, все просто – команда працівників може приїхати і розпочати. А от якщо у квартирі жили, підготовчої роботи достатньо:

  • В першу чергу потрібно розібратись з меблями. Якщо ремонт нескладний, їх можна закрити плівкою, а деякі речі тимчасово перенести в іншу кімнату. Якщо ж передбачаються капітальні роботи по всій квартирі, краще тимчасово перевезти все на склад, дачу або ще кудись.
  • Зняти старі шпалери, щоб працівники змогли оцінити стан стін. Власникам нерухомості це робити не доведеться. Команда робітників все зробить за них.
  • Демонтувати старі конструкції, які потребують заміни.

Після того як все це буде зроблено, можна розпочинати творити щось нове, формуючи ремонт мрії.