Главная » инновации » Будівництво будинків з керамічних блоків

Будівництво будинків з керамічних блоків

Керамічні блоки – дуже популярний і затребуваний сьогодні будівельний матеріал. Їх ще називають теплою керамікою і широко застосовують для зведення різноманітних заміських котеджів і якісних стінних перегородок.

Керамічні блоки Протерм (Porotherm) дозволяють будувати стіни без додаткового утеплення, так як особливості виробництва матеріалу дозволяють добитися мінімальної тепловіддачі, при збереженні міцності блоку.

ZwTmvwdBGi3WqzyAggd7KbJp06YtJgQHeX1R6VB b1JlUXmPYA2C1f7NPzjzF6Ys85xGer Gp1k ibMp7w08Y tGkJQVhyYFwXXdy3Ck1H4RylMJCp 2 Sk6emjLOIocru awyPg2ZHwcvV

Основна сировина, яка береться для виготовлення цього матеріалу – глина високої якості. Вона дає блокам характерну пористість, екологічність і вогнестійкість.

Перелічимо основні переваги будинків з керамічних блоків:

  • Міцність і стабільність будується конструкції.
  • Економічність будівель з цього будівельного матеріалу, де внутрішні приміщення завжди забезпечуються свіжим повітрям.

Взимку витрати на обігрів виходять незначними. Влітку ж в таких будинках ніколи не буває жарко. Стіни їх керамічних блоків служать для котеджу природним кондиціонером, завжди створюючи всередині комфортний мікроклімат. Це веде до істотної економії під час будівництва, так як зникає необхідність купувати фасадний утеплювач.

На стінах з керамічних блоків ніколи не виникає цвілі або грибка. Вони екологічні і створюють можливість якісного влагообмена.

Матеріал славиться і тим, що не дає з’являтися тріщинах на штукатурці. Та й саме виштукатурює проходить легко і дуже економічно. Штукатурки використовується в півтора рази менше, ніж на типову цегляну кладку.
Блоки з кераміки можна легко встановлювати вертикально, використовуючи стикування “паз-гребінь”. В цьому випадку, типові проекти будинків можуть бути зведені досить швидко, в 2-2, 5 рази швидше звичайної цегляної кладки.

А це знижує кінцеву собівартість будинку

Через легкості конструкції фундамент будівлі менше навантажується. Економія доходить до 40 відсотків. І, нарешті, керамічні блоки мають спеціальні камери, які істотно підвищують рівень звукоізоляції стін.
Але керамічні блоки мають і свої недоліки. Головний з них – будинки з цього будівельного матеріалу вимагають додаткового зміцнення несучих конструкцій. На стіни, викладені блоками з кераміки, можна прибити сходи або важкий металевий стелаж.

dom iz keramicheskih blokov

Будинки, зведені з цього будівельного матеріалу за цінами можна порівняти з цегляними. А його високу якість і величезна кількість переваг дає резонне підстава для вибору на користь цього матеріалу для зведення надійного і теплого житла.

Джерело: https://eurobud.lviv.ua/