Главная » Инструменты » Американський стиль в інтер’єрі

Американський стиль в інтер’єрі

Красиві сучасні інтер’єри в американському стилі поєднують традиційний декор зі зручною і розкішною обстановкою, пропонуючи прекрасні, функціональні і яскраві будинки для сімей. Будинки американської мрії пропонують привабливий зовнішній вигляд будинку і дизайн інтер’єру різних розмірів, перетворюючи навіть невеликі просторb в привабливі місця з чудовими кімнатами.

Елегантний, простий і стильний дизайн інтер’єру в американському стилі збагачений привабливими, природними і приємними колірними рішеннями, які роблять будинки теплими і затишними. Зручний відкритий макет – важливий елемент створення гармонійних і сучасних житлових приміщень для сучасного способу життя.
Ідеї ​​дизайну інтер’єру в американському стилі універсальні і відмінно підходять для будь-якого віку. Приємні і виразні колірні схеми з сміливими акцентами, просторістю, розкішними домашніми меблями і складними колірними контрастами перетворюють кімнати в казкові ретріти, що ідеально підходять для роботи вдома і відпочинку. Ось кілька фотографій на сайті прекрасного американського будинку, які можуть надихнути вас на додавання чарівності і комфорту в ваші кімнати в американському стилі.

Американський стиль в інтер’єрі

Стіни пофарбовані в природні кольори. Різноманітна інтенсивність створює цікаві, розслаблюючі і елегантні колірні схеми – від світло-бежевих до м’яких трав’яних відтінків зеленого кольору фарби, в поєднанні з домашньою обстановкою в коричневих тонах, світло-синіх, зелених і темно-червоних відтінків.

Сучасний американський стиль в інтер’єрі використовує прості архітектурні форми і підкреслює арки, стінні ніші і вбудовані меблі з красивими тканинами і привабливими настінними прикрасами. Триммери і плінтуси змішують традиційні ідеї дизайну інтер’єру та нейтральні кольори з сучасними деталями і сучасними колірними акцентами.

amerikanskij stil v inter eri 1

Конструкція освітлення створена з використанням комбінації настінних світильників і настільних ламп, які додають затишок і м’якість в сучасний інтер’єр квартири в американському стилі і створюють атмосферу комфорту і функціональної розкоші.

Квартира в американському стилі

Сучасний інтер’єр кухні в американському стилі і простори для зберігання речей, функціональна пральня та зручні шафки додають функціональність і елегантність сучасних інтер’єрів в американському стилі. Дизайн вітальні створює красиве і гостинне місце, де сім’я може провести час разом.

Великі вітражні двері ведуть на терасу, покращують оформлення і додають приголомшливі деталі в декорування квартири. Камін або медіа-центр допомагають створити сучасну вітальню відповідно до будь-якого сімейного стилю життя.

Гарні будинки в американському стилі – не тільки сучасні, але й орієнтовані на сім’ю, і пропонують інтер’єри для дітей, а також зручні для всіх членів сім’ї.