Главная » Интерьер » 3 головні поради з вибору штор від магазину «JUST-design»

3 головні поради з вибору штор від магазину «JUST-design»

Штори — це дуже функціональний предмет, який незалежно від своєї практичної складової, також є важливим елементом декору. При цьому, вони виконують відразу декілька функцій, захищають приміщення від сонячних променів, прикрашають його і візуально коректують.

Портьєри дуже важливі в інтер’єрі, вони можуть прикрасити простір, додати шику, характеру, стати важливим акцентом, або серйозно зіпсувати його. Всі розуміють що мода на будь-які речі не стоїть на місці, отже змінюється й мода на дизайн інтер’єру, і, само собою, на штори.

Найчастіше обирають тканини для пошиття гардин, які будуть гармоніювати з оббивкою меблів, або підтримують акцентні декоративні рішення в оздобленні стін, штукатурка, колористичні плями, також, штори можуть мати найважливіше декоративне значення в рішенні всього інтер’єру, це залежить від ідеї та бачення дизайнера або замовника.

Вони можуть бути з натуральних або змішаних тканин, матовими або з глянцевим відблиском, однотонними або з візерунками, насиченого кольору або м’якого пастельного відтінку, одношаровими або багатошаровими.

Часто купують готові штори, але й часто повертають їх назад в магазин, оскільки не враховують безліч нюансів при виборі готового товару, і, як результат, отримують виріб, що не підходить за розміром і навіть за дизайном і кольором.

Але всіх цих проблем можна уникнути, якщо при виборі штор звертати увагу на деякі нюанси.

3 головні поради з вибору штор

  1. Найголовнішим критерієм при виборі такого виробу є розмір кімнати. Відповідно, чим більша сама кімната, тим більші і масивніші можуть бути штори. Якщо вам подобаються якісь раритетні дизайни, з великою кількістю декору, такі підійдуть тільки для досить просторої спальні або вітальні. В іншому випадку вони зменшать візуально кімнату, й помітно перекриють вікно, чим дуже знизять кількість сонячного світла, й в кімнаті буде постійно темно.

  2. Важливо також звертати увагу на форму вікна, кількість місця навколо, оскільки деякі вироби та карнизи підходять далеко не на всі вікна, не на всі конструкції вікна. Якщо мова йде про квадратне вікно, з гарним запасом стіни над ним, та по обидва боки від нього, до такого підійде будь-який варіант дизайну штор та вид карнизу. Але, якщо це арка, тоді потрібно буде оформляти таке вікно певними карнизами, та певними моделями штор, аби краса вікна була підкреслена, а штора виконувала свій функціональний обов’язок, захищала від світла та сторонніх поглядів.

  3. Само собою, вибір матеріалу — це ще один важливий критерій. Найчастіше використовують тканину зі змішаними волокнами в структурі, яка є найкращим вибором в співвідношенні якості та ціни. Звичайно ж є любителі натуральних тканин, тут все залежить і від особистих уподобань, й від фінансових можливостей, оскільки шовк та бавовна, досить дорогий матеріал, та й ще складний в догляді.

Є ще одна досить розповсюджена помилка — коли купують штори з дорогої тканини, вже як готовий виріб, адже в такому випадку дуже великий ризик придбати не ідеально підібраний під Ваш інтер’єр виріб. Краще всього купувати такі штори на замовлення, адже так Ви з командою професіоналів самі будете контролювати всі нюанси.

штори на замовлення от just-design

І в цьому випадку на поміч прийде магазин «JUST-design», тут величезний вибір текстилю, та послуги команди професіоналів. В них Ви можете знайти багату кольорову палітру, різноманітні фактури та багато дизайнерських рішень, які зроблять Ваш дім затишним та гарним.