Главная » Интересное » Тепла підлога-види і корисна інформація

Тепла підлога-види і корисна інформація

skrinshot 28 06 2023 173949

Типи теплих підлог можна розділити на дві основні моделі: електричні теплі підлоги і водяні теплі підлоги. У цьому посібнику ви дізнаєтеся, що необхідно враховувати при покупці і установці різних типів теплих підлог.

Переваги теплої підлоги

Установка теплих підлог має ряд переваг. При звичайному опаленні тепле повітря в приміщенні піднімається вгору. Тому одним з їх недоліків є те, що підлога залишається холодною. Тепла підлога, з іншого боку, нагрівається від підлогового покриття як поверхневе опалення. Таким чином, тепло набагато більш рівномірно розподіляється по поверхнях в приміщенні.

При теплих підлогах, на відміну від звичайних нагрівальних елементів, пил не піднімається вгору, тому що тепло залишається на підлозі. Так що Повітря не пересихає. Це розглядається як перевага, особливо алергіки. Ще однією перевагою теплих підлог є економія простору в приміщенні. Це пов’язано з тим, що Тепла підлога встановлюється непомітно під покриттям підлоги, наприклад,  тепла підлога під плитку.

Крім того, теплі підлоги більш енергоефективні, ніж традиційні радіатори. Це пов’язано з тим, що теплі підлоги обходяться дуже низькими температурами опалювальної води через великі поверхонь нагріву. Це також дозволяє використовувати відновлювані джерела енергії, наприклад, з тепловим насосом або сонячним опаленням.

Які існують системи теплої підлоги?

Існує два основних типи теплих підлог: електричні теплі підлоги та водяні теплі підлоги. Електрична тепла підлога працює на електриці і перетворює електричну енергію в теплову. Для укладання в основному використовуються нагрівальні плівки або нагрівальні мати. Електричну теплу підлогу можна встановити і експлуатувати незалежно від решти системи опалення в будівлі.

Це відрізняється від водяної теплої підлоги, тому що він повинен бути підключений безпосередньо до опалювального контуру в будівлі. Водяна Тепла підлога обігріває приміщення по трубах. Усередині ці труби опалення несуть гарячу воду. Розподільник теплої підлоги рівномірно розподіляє тепло, що зберігається у воді, по всій поверхні підлоги.