Главная » отделочные материалы » Різновиди декоративної цегли

Різновиди декоративної цегли

Після закінчення будівельних робіт практично кожен будинок потребує додаткової зовнішньої і внутрішньої обробки спеціальними матеріалами. Так, досить часто використовується декоративна цегла, яка надає місцю певну яскравість і дорогий вид. Звичайно, важливо правильно підібрати різновид цегли. Це може бути клінкерна цегла, або розглянути варіанти плитки на сайті https://ecokeram.com.ua/uk/ . А які взагалі види бувають?

Пластикові панелі і декоративні шпалери

Дуже часто використовуються саме для внутрішньої обробки приміщень для оформлення кімнати або всього будинку в певному стилі. Основною перевагою такого декоративного цегли є його доступність і низька вартість, внаслідок чого, практично кожна людина може собі його дозволити. При цьому є величезний асортимент таких матеріалів, внаслідок чого, можна підібрати підходящий варіант для будь-якого місця. Ще однією позитивною особливістю є простота у використанні такого матеріалу, адже його можна нанести і закріпити на стінах самостійно, тобто можна буде заощадити на роботі майстра.

85cb00 382759 4 e1576227122286

Однак, важливо пам’ятати, що робота вимагають точності і уважності, а також певних навичок, і якщо немає впевненості в тому, що все вийде зробити акуратно і красиво – краще попросити професіонала. Основним недоліком такої цегли є його недовговічність, адже вже через 2-3 роки рекомендується провести оновлення, особливо якщо мова йде про шпалери, так як в противному випадку вид стане трохи гірше. Також недоліком є ​​і те, що буде явно видно, що це не справжній цегла, а просто оформлення в такому стилі, а тому погодяться на обробку таким декоративним цеглою не всі цінителі краси і мистецтва.

Гнучка плитка або еластичні цеглини

Така плитка має другу назву – еластичні цеглини, і це не дивно, адже вона може буквально гнутися як гумова без втрати первісної форми і якості матеріалу. Виготовляється вона з піщано-пігментних складів з додаванням різних хімічних компонентів для досягнення певної гнучкості.

Основною особливістю є максимальна схожість зі звичайною цеглою, а тому місце виглядає досить незвично і багато, проте є і значний недолік – ціна. Якщо обробляти досить велике приміщення, то сума, витрачена на матеріал, буде значною. Що стосується проведення робіт – таку плитку максимально легко буде застосувати самостійно, так як є досить докладні інструкції і навіть відеоуроки по проведенню такої роботи самостійно.