Главная » Отопление » Цікавить сантехнік

Цікавить сантехнік

Прийшов час, коли тягнути далі нікуди, і стару сантехніку потрібно міняти на більш нову і сучасну? Сьогоднішній ринок надає величезний вибір сантехнічного обладнання та комплектуючих, звичайно ж, тут неважко і розгубитися. Як же зробити правильний вибір і що необхідно взяти до уваги, читайте в цій статті. А якщо вас цікавить сантехнік Домовий, переходите на сайт domoviy.com.

Сервісна служба Домовий

Прийшов час, коли тягнути далі нікуди, і стару сантехніку потрібно міняти на більш нову і сучасну? Сьогоднішній ринок надає величезний вибір сантехнічного обладнання та комплектуючих, звичайно ж, тут неважко і розгубитися. Як же зробити правильний вибір і що необхідно взяти до уваги, читайте в цій статті.

При виборі сантехніки важливу роль відіграє площа приміщення, тому спочатку необхідно накреслити схему сантехнічної розводки і план розстановки ванною або душовою кабінки, раковини і унітазу. Це необхідно для того, щоб точно знати, скільки метрів труб і яких саме (водопостачання, каналізація) потрібно придбати. Заміна труб необхідна при установці нової сантехніки, тому що більшість труб монтується під облицювання, тому при виникненні проблем, доведеться псувати всю картину ремонту.

Найдовговічніші, красиві, надійні і навіть корисні для здоров’я – це мідні труби. Недоліків у них практично немає, якщо не брати до уваги ціни. Тому найчастіше люди роблять вибір на користь сталевих і пластикових труб. Все б нічого, тільки ось служать вони недовго, через кілька років починають протікати. Зате за ціною доступні практично кожному.

Тут головне вирішити, що вам подобається: більш міцні, але з часом заростають зсередини іржею і вапном сталеві труби або антикорозійні, але більш крихкі пластикові. Якщо ж достоїнства одних і інших об’єднати, а недоліки відкинути, то з’являється ідеальне рішення – це металопластикові труби. Вони і надійні, і гнучкі, і антикорозійні. У порівнянні з трубами з інших матеріалів вони не потребують додаткових сполучних куточках і колінах, та й з’єднуються між собою дуже легко. Для того, щоб підключити їх до трубопроводу не потрібен зварювальний апарат або паяльна лампа. Металопластикові труби можна використовувати практично у всіх комунікаційних системах: опалення, каналізації, гарячого та холодного водопостачання, а також для підігріву підлоги. Скільки ж років можуть прослужити такі труби? Якщо термін експлуатації пластикових труб – 15 років, сталевих-20, то металопластикових – 35-50 років.