Главная » Сервисные услуги » Басові пастки

Басові пастки

Багато людей стикаються з тим, що коли дивляться фільм або голосно слухають музику, чують гудіння в тих чи інших точках приміщення. Таке явище має назву “резонанс”. Проблема виникає через те, що дві відбиті хвилі налагоджуються між собою і їхня амплітуда збільшується. Практично завжди, такий ефект виникає за низьких частот, оскільки враховується довжина їх хвилі, тому усувати їх потрібно за допомогою високих частот. Для того , щоб усунути проблему, вам потрібно купити пастки, які допоможуть впоратися з поставленим завданням.

По суті, резонанс з’являється в кутах приміщення та області стелі, що пов’язано з тим, що хвиля може збільшувати свою амплітуду за допомогою відображення на стику декількох поверхонь. Є безліч варіантів для боротьби з проблемою, але найчастіше споживачі обирають саме бас-пастки , які виготовляються з акустичного поролону і допомагають усувати резонанс. Вони мають просту конструкцію та відрізняються за формою та розміром. Нагадаємо, що купити пастки ви зможете у нас, так як ми пропонуємо їх широкий асортимент.

Vicoustic Super Bass Extreme Ultra басова пастка (2шт): оптимальні рішення  від Студії звуку "Crystal Sound". Замовити або отримати консультацію -  (063) 435-2558

Якщо ви не знаєте, якому саме виробу віддати перевагу, щоб впоратися з поставленими завданнями, то ви можете звернутися до фахівців, які знають про всі особливості вашого приміщення, і про ваші особисті переваги, тому зможуть підказати, чому саме варто віддати свій вибір. Всі моделі виробів, які представлені в наявності, мають сертифікати якості, тому вам не доведеться сумніватися в тому, що ви зробили правильний вибір.

Якщо вам набридли проблеми зі стороннім шумом, то ви можете їх вирішити, і все, що вам потрібно для цього зробити, так це просто купити пастки. Правильно встановивши їх , ви зможете досягти бажаного результату, і вас не турбуватимуть резонанси та інші проблеми. Ми розуміємо, що зробити свій вибір серед такого широкого розмаїття може бути непросто, тому пропонуємо вам скористатися консультацією наших фахівців, які допоможуть вам обрати саме те, що потрібно.

Ми постійно поповнюємо асортименти товарів, щоб ви могли вибрати саме те, що вам потрібно. Пам’ятайте, що кожна модель виробу має свої особливості, які потрібно пам’ятати, щоб зробити правильний вибір. Подбайте про обстановку приміщення, і тоді перебування там доставлятиме вам тільки задоволення.

maxresdefault 2

Відлуння – це та проблема, яка зустрічається досить часто. Воно провокує постійне відбиття шуму, який відбивається від поверхонь і повертається. Якщо вам заважає луна, то спочатку потрібно розібратися в тому, з якого матеріалу зроблено підлогу у вашому будинку. Якщо вони не були оброблені, то освіта відлуння була очевидною, оскільки всі умови були створені саме для цього. Якщо ви набридли цього ефекту, і хочете його позбутися, то ви можете вибрати найбільш простий варіант, такий як використання м’якого килима. Він дозволяє пом’якшити поверхню і поглинає шум, тому луна заважатиме вам не буде. Є багато інших покриттів, які ви зможете вибрати, якщо килим вам не підходить.