Главная » Советы для дома » Чим відрізняються плівкові фасади від фарбованих

Чим відрізняються плівкові фасади від фарбованих

Фасади, які використовуються для оформлення кухні та санвузлів повинні не тільки виконувати функцію місця для заощадження багатьох предметів і деталей, але і бути практичними до максимально жорстких умов. Добре, якщо вони щороку витримують вологу і протистоять дії температури (пар, гаряча вода, розігріта посуд, жар від духовки і плити). А також, поверхня цієї фурнітури повинна максимально виключати появу подряпин і протистояти ударам від посуду або кухонних приладів. Важливим критерієм є і довгостроковість, адже такі меблі не надто бюджетні, і вимагають відповідної рентабельності.

Залежно від того, який матеріал використовувався для виготовлення фурнітури, можна судити про її якісність і зручності в щоденному користуванні.

dsp

Меблі для кухні, а також ванної кімнати можуть бути виготовленіа ​​з різних матеріалів. Але давайте порівняємо характеристики двох найбільш поширених і оцінимо їх експлуатаційні якості.

Плівкові фасади наносяться на фурнітуру за допомогою преса. В результаті, такі поверхні добре піддаються оформлення в різні форми і структури. Використовуючи таке покриття, ви маєте можливість вибирати середовища широкого асортименту відтінків і кольорів. Можна також оформити поверхню глянцем або хромувати.

Плівкові фасади добре протистоять волозі, а також легко миються. У порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами такого типу, плівка має невисоку вартість. Але, як і в кожному матеріалі, вона все ж має свої недоліки. Наприклад, плівкове покриття погано протистоїть тривалому впливу гарячої температури і надалі скручується. Важливо пам’ятати, що плівкова поверхню і хімічні миючі засоби – це дві несумісності.

Оздоблення такого типу не стійко протистоїть сонячним променям і надалі поверхня втрачає свою первісну яскравість, і насиченість кольору. Виробники кожні 3 – 4 роки оновлюють свою продукцію, тому при пошкодженні якоїсь ділянки фасаду ви не зможете замінити тільки цю частину – доведеться міняти фасад всієї кухні.

plenochnye ili krashenye kuhonnye fasady – chto luchshe e1568643146410

Що ж з приводу фарбованих фасадів, то тут свої плюси і мінуси. Такі фасади можуть бути виконані в різних колірних рішеннях. Спочатку грунтується МДФ панель, а тільки потім майстри наносять кілька шарів емалі. Як фініш, виріб просушується і покривається лаком. Поверхня добре протистоїть вигоряння кольору. Фарбовані фасади також витримують різкі зміни температурного режиму і не вбирають в себе жир. Вони можуть мати різну конфігурацію і легко переносять механічне вплив, так як в будь-який момент поверхню можна просто зафарбувати. Якщо говорити про недоліки такого фасаду, то очищати від забруднень його можна тільки мильною водою (м’яке миючий засіб), а від удару гострим предметом можуть з’явитися тріщини і сколювання на поверхні.

У всякому разі, який би матеріал для оформлення фасаду ви не обрали, завжди враховуйте, що санвузол і кухня – це кімнати, для яких потрібні якісні меблі, адже тільки так можна домогтися довгостроковості.