Главная » Статьи партнеров » Блок живлення для світлодіодної стрічки

Блок живлення для світлодіодної стрічки

Блок живлення є неодмінним атрибутом для підключення LED стрічки до електричної мережі. Він являє собою невеликий компактний пристрій, за допомогою якого змінний електричний струм 220V перетворюється в постійний. Блок живлення для світлодіодної стрічки, не тільки забезпечить безпечне використання світлової смужки з LED джерелами світла в умовах українських електромереж, але і істотно знизить витрати на електроенергію.

Блок живлення світлодіодної стрічки. Фото.

Якої потужності блок живлення для світлодіодної стрічки купити

До придбання блоку живлення слід поставитися з усією відповідальністю. Саме від цього приладу залежить якість світіння світлодіодів і термін їх служби. Перш ніж блок живлення для світлодіодної стрічки купити, потрібно правильно розрахувати його потужність, а також звернути увагу на робочу напругу, яка буває 5V, 12V і 24V.

Розрахунок потужності проводиться виходячи з технічних даних самої світловий смужки з LED елементами, тобто необхідно помножити потужність 1 м стрічки на її загальну довжину і до отриманої сумі додати 25%.

Наприклад, нам потрібно підключити до електромережі 6м стрічки SMD 3528. Номінальна потужність 1 м — 9,6 Вт/м.

Множимо 9,6 Х 6 = 57,6 + 14,4 (25% від отриманого значення) = 72. Отже, блок живлення повинен мати потужність не менше 72Вт.

Робоча напруга, яку адаптер здійснює на виході, повинна суворо відповідати напрузі світлодіодної стрічки.

Блок живлення для світлодіодної стрічки: яка ціна на ринку?

Крім основних технічних характеристик, таких як потужність і напруга, важливе значення має і ступінь захисту адаптера від потрапляння пилу і вологи. Блок живлення для світлодіодної стрічки ціна якого визначається не тільки потужністю, але й класом захисту буває негерметичним, вологозахищений і герметичним.

Негерметичні пристрої з низькою захистом від вологи (IP20-30)призначені для установки тільки всередині сухих приміщень. Потужність від 6Вт до 500Вт робить їх сумісними з різними типами світлодіодів, а компактний розмір дозволяє приховати блок в будь-якій ніші, стіни, меблів.

Вологозахищені (напівгерметичні) з рівнем захисту IP44-54 прилади добре захищені попадання пилу, пари, бруду, природних опадів. Можуть використовуватися на відкритих майданчиках і в приміщеннях з високою вологістю (ванни, сауни, душові). Стійкі до вібрацій, високих і низьких температур.

Герметичні блоки зі ступенем захисту IP65-67 не бояться прямого контакту з водою і високих температур. Можуть встановлюватися в басейнах і фонтанах. Ідеально підходять для використання в місцях з постійною високою вологістю. Стійкі до вібрацій, струсів, механічних пошкоджень та інших зовнішніх впливів.

Купити різні моделі блоків живлення за вигідними цінами можна в інтернет-магазині Ledstorm. Вас приємно здивують різноманіття варіантів, висока якість і ввічливість. Телефонуйте і оформляйте замовлення в будь-який час доби. Доставка в будь-який регіон України.

Добавить комментарий