Главная » Статьи партнеров » Підготовка до аудиторської перевірки

Підготовка до аудиторської перевірки

remont trubЩороку для бухгалтерів настає непростий період підготовки річної звітності, і більшість з них задаються питанням «А чи потрібна нам аудиторська перевірка?» При позитивній відповіді на питання приймається рішення про притягнення професіоналів для проведення аудиторської перевірки. Інша частина бухгалтерів задається питанням «Навіщо в принципі потрібні аудитори? Чим вони можуть нам допомогти? »

1. Яким би компетентним ні бухгалтер, у нього може фізично не вистачити часу на перевірку правильності складання звітності. А аудиторська перевірка якраз має на увазі ретельний аналіз бухгалтерської (фінансової) звітності.
2. Як правило, фахівці бухгалтерських служб змушені виконувати величезний обсяг рутинної роботи, в результаті чого існує ризик пропустити останні зміни в законодавстві. А з огляду на постійно міняє російське законодавство, встежити за змінами вельми складно! Тому в даній ситуації буде дуже корисною інформація, якою володіють аудитори.
Хочемо звернути Вашу увагу, що грунтуюся на багаторічній практиці, аудитори в рамках аудиторської перевірки надають професійні консультації з питань ведення бухгалтерського та податкового обліку. Інформація, отримана в ході консультацій, дозволить бухгалтеру відстоювати свою точку зору перед контролюючими органами.
3. Аудиторська перевірка дозволить виявити ризиковані господарські операції, і, таким чином, допоможуть уникнути покарань, передбачених Податковим, Адміністративним, і Кримінальним кодексами держави.

Звертаємо Вашу увагу, що крім перерахованого вище, наша незалежна аудиторська перевірка дозволить виявити приховані резерви для підвищення ефективності роботи всього підприємства.

Підвівши разом вищесказаного, ми рекомендуємо всім бухгалтерам ставитися до аудиторам не як до контролюючого органу, який нагряне раптово (як податкова перевірка), а виключно як до союзника. А вже вирішувати Вам, потрібен такий помічник чи ні.

Профессiональна аудиторська перевірка бухгалтерської звітності на вигiдних умовах тiльки тут.

Добавить комментарий