Главная » Статьи партнеров » Розтермінування оплати за квартиру: плюси та мінуси

Розтермінування оплати за квартиру: плюси та мінуси

Для українців, мабуть, одне із головних бажань – мати власне помешкання. Економічна ситуація в країні, рівень зарплат та інші зовнішні фактори часом зупиняють на шляху до омріяного житла. Враховуючи усі ці чинники, будівельні компанії Івано-Франківська намагаються створити вигідні умови продажу квартир, щоб ще більше українських сімей могли собі це дозволити. Однією із них є купівля квартир під виплату (іншими словами розтермінування платежів). tehnologicheskie osobennosti proizvodstva 2

Як вигідно купити квартиру

Якщо ви вирішили купити квартири в Івано-Франківську, то у вас є два можливих варіанти: купити нову оселю одразу за всю суму або ж вибрати спосіб оплати з розтермінуванням платежів.

Доречi будівельна компанія виконую оздоблюючi роботи, та продае вже готову нерухомiсть. Замовляйте квартири та будинки у нас, ви отримаете привабливе житло.

Які плюси та мінуси останнього варіанту?

За останніми спостереженнями, розстрочка в останні роки набирає обертів. Все більше будівельних компаній готові запропонувати такий вид оплати. Крім того, покупець має змогу обрати різні варіанти: безвідсоткове розтермінування, з першим внеском і без нього, на період будівництва або після введення будинку в експлуатацію. Одним з популярних на сьогодні стає оплата першого внеску у розмірі 30%-50% від загальної вартості об’єкта нерухомості та остаточний розрахунок частинами потім. Плюсом купівлі квартири в розстрочку є можливість не чекати, поки вся сума буде «на руках», а інвестувати у своє майбутнє житло поступово.

Іпотека чи розтермінування?

Якщо порівнювати іпотечний кредит і розстрочку, то другий варіант навіть суто з юридичної точки зору є більш вигідним. Під час укладання договору є тільки покупець та продавець за договором купівлі-продажу. При іпотечному кредиті з’являється третя сторона – банк, який поставить свої умови та відсоток. У договорах купівлі-продажу юристи радять фіксувати сталу ціну на квартиру. Аргументують це тим, що часто ціну на помешкання прив’язують до курсу долара. Тобто, на початок будівництва та на момент здачі житла ціна може різнитись.tehnologicheskie osobennosti proizvodstva 2 1
Будівельні компанії пропонують більш м’які умови для покупця, ніж банк: не потрібно різних довідок, які і так нічого не гарантують, також можна обрати вигідний для себе варіант квартири під виплату. Тому, якщо наважились на кредит на житло в Івано-Франківську, детально ознайомтеся з усіма «підводними каменями», які може запропонувати банк, а також проконсультуйтесь з компаніями-забудовниками і порівняйте запропоновані варіанти.

Мінусом, або краще сказати питанням часу, у купівлі квартири під виплату є те, що потрібно чекати рік або й більше, по ви зможете заселитись у власну квартиру. Але такий вибір не «вдарить» по вашому гаманцю, а поступові внески у власне помешкання в кінцевому результаті подарують житло, про яке ви завжди мріяли.

Больше информации, о покупке квартир на первичном рынке недвижимости в Ивано-Франковске и способы оплаты за жилье, можно узнать на сайте одного из лидеров отрасли – строительной компании “МЖК Экспресс-24” – https://mgk.if.ua/ru.