ЯКІ СТОЛЯРНІ ВИРОБИ МОЖНА ВІДРЕМОНТУВАТИ ВЛАСНИМИ СИЛАМИ ВИКОРИСТОВУВАНІ МАТЕРІАЛИ.
Під час ремонту квартири, індивідуального житлового будинку або будиночка на дачній ділянці часом потрібно ремонтувати вікна, двері, вбудовані шафи та антресолі, дерев’яні сходи та перила, наличники та плінтуси.
Ці роботи слід починати в першу чергу, бо їх виконання завжди пов’язане з подальшими оздоблювальними роботами. Так, наприклад, під час ремонту дверей та вікон можна пошкодити косяки, що вимагатиме відновлення шару штукатурки і пофарбування, а ремонт вбудованих шаф та антресолей пов’язаний з пошкодженням шпалер та стелі. Усяка заміна дерев’яного елемента чи деталі зумовлює потребу подальшого пофарбування чи лакування, які зручніше виконувати в комплексі з малярними роботами. Доречi будівельна компанія виконую оздоблюючi роботи, та продае вже готову нерухомiсть. Замовляйте квартири та будинки у нас, ви отримаете привабливе житло.
Для ремонту столярних виробів потрібні деревина, цвяхи, шурупи та клеї. Крім того, для відновлення дверних полотен, вбудованих шаф та антресолей може бути потрібна фанера, деревостружкові та деревоволокнисті плити.
Матеріали з деревини, поділяються на пиломатеріали та круглі лісоматеріали.
Круглі лісоматеріали бувають дрібні, середні і великі. Пиломатеріали є обрізні, необрізні і однобічні обрізні.
Необрізні відрізняються від обрізних тим, що у таких пиломатеріалів повністю пропиляні лише площини, а ребра — частково. У однобічно обрізних пиломатеріалів пропиляні площини і одне ребро, їх випилюють з листяних порід.
Клеєну фанеру виготовляють з кількох шарів лущеного шпона, який виробляють з сосни, берези, вільхи та інших порід дерева. Випускають її у вигляді листів завтовшки 2—12 мм, завширшки 600—1830 мм і завдовжки 800—3000 мм.
Декоративну фанеру також виготовляють з лущеного шпона, синтетичних смол та паперу з рисунком деревини. її випускають одно і двосторонню, глянцеву і напівматову завдовжки 1220—2400 мм, завширшки 725—1525 мм і завтовшки 3—12 мм.