Главная » Статьи партнеров » Як вибрати комплект меблів для кухні

Як вибрати комплект меблів для кухні

mansarda kuxnja 2Комплект для кухні (обідня група) – призначений для оформлення інтер’єру кухні і прийому їжі, складається з стола і декількох (зазвичай 2-4) стільців / табуретів.
Переваги обідньої групи по відношенню до окремих предметів меблів:
меблі виконується з одного матеріалу;
загальний стиль і дизайн, в результаті чого досягається гармонія між усіма елементами комплекту;
економія часу, оскільки не потрібно підбирати відсутні предмети меблів до вже набутим (стільці до столу або стіл до стільців).
Мінус набору меблів – неможливість придбання предметів, що входять в комплект, окремо (якщо бюджет не дозволяє купити набір відразу). З іншого боку, купівля набору обійдеться дешевше, ніж придбання столу і стільців.
Складність викликає і необхідність гармонійно вписати обідню групу в уже сформований інтер’єр, зокрема, підібрати його до вже встановленої меблів. Можлива ситуація, коли одні предмети комплекту, подобаються, а інші – ні. В цьому випадку краще купити стілець і стільці окремо.
Варто купувати стільці або стіл окремо для створення яскравого акценту в інтер’єрі. В цьому випадку можна вибрати ексклюзивну модель. Добре виглядають однакові стільці з різною оббивкою. Цікавим варіантом будуть і зовсім різні стільці – це підкреслить індивідуальність кожного члена сім’ї.
Матеріал каркаса і стиль
Дерево – екологічний, гарний і міцний, але дорогий матеріал. До того ж, дерево погано переносить впливу вологи. Тому дерево обробляється вологозахисними складами. Дерев’яні кухні меблі впишеться в будь-який стиль кухні (перш за все, класичний і сільський), за винятком мінімалізму і хай-тек.
Важливо: добре протистоїть вологості меблі з гевеї і бука, а ось береза ​​і сосна цими якостями не володіють.
ДСП і МДФ – нагадують дерево, за зовнішнім виглядом і терміну служби поступаються йому. ДСП дешевше і більш токсична, ніж МДФ. Крім того, ДСП на відміну від МДФ «боїться» вологи.
Скло (стільниця) – оригінальний матеріал, проте не практичний і крихкий. Меблі зі скляними елементами відмінно підійде для кухні в стилі модерн, хай-тек і мінімалізм.
Пластик – легкий, практичний і дешевий матеріал, що витримує перепади температури і вплив вологи. Недолік – короткий термін служби і обмеження по вазі користувача (до 90 кг). Пластикові стільці і стіл підійдуть для кухні в стилі модерн, мінімалізм, хай-тек.
Метал – самий міцний і довговічний, але важкий і холодний на дотик матеріал. Часто каркас столу виготовляється з металу, а стільниця – з іншого матеріалу. Стіл і стільці з металевими деталями добре виглядають в приміщенні, оформленому в стилі хай-тек і мінімалізм.