Главная » Строительство » Перевага пінопластових букв

Перевага пінопластових букв

Як виготовляються об’ємні букви з пінопласту? Процес відносно швидкий і основне завдання полягає в розробці макета в будь-якому графічному редакторі. Після цього з цільного шматка пінопласту за допомогою плоттерной терморізання, вирізається будь-яка об’ємна буква або фігура, будь-якої величини. Терморізання не тільки забезпечує високу швидкість роботи, але і споює краю пінопласту, запобігаючи їх деформацію. Тому якщо вам потрібні якісні літери, звертайтеся на сайт https://bukvy.com.ua/reklama-z-pinoplastu/viviska-z-pinoplastu

sizing 4 inches a

Наступним етапом стає фарбування або обклеювання об’ємних літер з пінопласту. Більш цікавим варіантом може стати обклеювання кольоровими плівками об’ємних літер з пінопласту або нанесення оргскла на лицьову поверхню, а профілю «тримм» на бічну. Така вивіска мало відрізнятиметься від класичної і прослужить набагато довше. У разі вибору складний шрифт, буде вигідне не обклеювати, а фарбувати літери. Пофарбувати, як і обклеїти можна в будь-який бажаний колір.

Варіанти виготовлення об’ємних літер з пінопласту

Найбільш популярні пінопластові літери товщиною 3, 5 і 10 см. Але можливе виготовлення букв інший товщини. Висота літер завжди залишається на розсуд замовника. Для постійної вивіски найбільш популярні розміри 30-50 см. Для оформлення свят та заходів, частіше замовляють літери 10-30 см. А якщо ви хочете провести довгострокову рекламну кампанію, то ми готові виготовити метрові літери і букви навіть більшого розміру.

Якщо ви хочете замовити об’ємні букви з пінопласту і використовувати їх в якості постійної інтер’єрної вивіски, то не зайвим буде додати світлодіодів для контражурной підсвічування.

Такі букви відмінно привертають увагу клієнтів. Підсвічування може бути як білої, так і будь-якого іншого кольору. Можливо встановити RGB світлодіоди. В такому випадку ви самі зможете регулювати колір вашої вивіски і задавати особливі програми світіння.

Якими перевагами володіють об’ємні букви з пінопласту?

Дешевизна.
Швидкість виготовлення. Метод плоттерной різання дозволять за лічені хвилини створити фігурку або букву різної форми і розмірів. Дуже актуально в тих випадках, коли вивіску створити потрібно терміново, а часу на використання стандартного набору матеріалів не вистачає. Букви з пінопласту в цьому випадку стають оптимальним рішенням.
Реалізація дизайнерської ідеї. Іноді дизайнери створюють макети, які важко відтворити технічно (складні екстендери) Тоді на допомогу приходять об’ємні букви з пінопласту. Вони легкі, і вільно можуть бути змонтовані навіть на найменший банер.
Можливість створення ростових фігур так само швидко, як і об’ємних літер з пінопласту. Це дає можливість швидко розгорнути нестандартну промоакцію.
Легкість. Пінопластові літери легкі, незважаючи на свою об’ємність.
Різновиди пінопласту для об’ємних літер
Об’ємні букви з пінопласту виготовляються з двох видів: звичайного спіненого і екструдованого. Екструдований пінополістерол володіє більш високою щільністю, стійкістю до сезонних коливань температур і агресивних середовищ. Причому настільки, що може бути використаний навіть при утепленні фундаменту.