Главная » Строительство » Вирощування овочів в теплицях

Вирощування овочів в теплицях

Вирощування овочів в теплицях зараз стала дуже затребуваним. Нові сучасні, дешеві матеріали стали дешевшими і все частіше власники дачі схиляються до цього варіанту на власних дачних ділянках. Але як підібрати теплицю хорошу в експлуатації, дешеву і не вимагає особливих турбот на її утримання. Стаття дасть вам можливість розібратися в темі при великому морі пропозицій на ринку. А якщо бажаете купити теплицю бровари, ось сайт zniva.com.ua.

Вирощування у відкритому грунті, в невідомих умовах регулярно клімату, що змінюється, стає непередбачуваним, а в певних районах взагалі складним заняттям. Теплиця дає можливість не тільки вберегти нас від цієї залежності, а й виростити більш ранній урожай, продовжити вегетативний період рослин, отримати на стіл чисті в екологічному плані овочі.

5e2f88257537

У вирощування овочів в теплицях, напевно, єдиний мінус – необхідно контролювати полив рослин. Опади атмосфери тут не помічники. Хоча, що це мінус, неоднозначне питання (град, сильні вітри, затяжні дощі).

Як підібрати теплиць

Приступаючи до вибору теплиці, для себе потрібно визначити:
• місце і розміри ділянки установки;
• чи є під час зими, можливість приїжджати на дачу і чистити теплицю від снігу;
• установка на сам фундамент або в землю;
• чи будете в подальшому збільшувати теплицю по довжині.

Передбачивши такі чинники, в подальшому, вийти уникнути непотрібних витрат і турбот.

Прозорий пластик

До вибору покривного матеріалу необхідно поставитися досить відповідально, тому що від цього може залежати довговічність, температура всередині і ще кілька характеристик майбутньої теплиці.

1. Обов’язково перевірити документ на прозорий пластик. Не дорогий, роблять не на 100% з первинної сировини, а з вмістом вторсировини. Такий прозорий пластик через 2 – 3 роки жовтіє і почне руйнуватися.

2. Рослини в умовах холодного повітря не розвиваються, щоб прибрати цю ситуацію теплиця і купується. Втім перегрів на рослини, також діє погано. Конструкція більше 2-х метрів довжиною, повинна враховувати в перекритті вентиляційні фрамуги, якими регулюються повітряні потоки і температура всередині теплиці.

3. Для теплиць в більшості випадків застосовується багатошаровий прозорий пластик, і його товщина впливає на утеплення.

NWaXWlH

Але потрібно пам’ятати, товщина шару впливає на інший вагома ознака, світлопропускання. Світлопропускання від 80 до 90 відсотків є оптимальним для вирощування. За товщиною прозорий пластик випускають 4, 8, 10 мм, їх світлопропускну здатність різна:
• 4 мм, пропускає 82% світла;
• 8мм, 80%;
• 10мм 76%.

4. Ультро фіолетові промені сонця з часом руйнують простий пластик. На тепличний полікарбонат, на шар знаходиться зверху, наноситися захист від УФ і певним способом ця поверхня відзначається. Коли роблять монтаж покриття на тепличний каркас, цю відмінна риса обов’язково беруть до уваги, інакше прозорий пластик через пару років поламається. При придбанні теплиці, необхідно дивитися, що в комплекті теплиці власне пластик з УФ захистом.