Главная » Строительство » Як вигідно здати золото?

Як вигідно здати золото?

Щоб здати золото дорого, потрібно витратити трохи часу на передпродажну підготовку прикраси. Здати золотий виріб можна не тільки в ювелірний магазин, але і в ломбард, який, як правило, пропонує більш високу ціну за грам благородного металу.
Якщо Ви хочете здати золото дорого, дійте за інструкцією:

1) Підготуйте прикраси – почистіть кільце, ланцюжок, підвіску або сережки;  наприклад, за допомогою води, соди і фольги, або пральним порошком, розчиненим у гидроксиде амонію.
2) Підготуйте набір – якщо виріб є частиною набору або сервізу, постарайтеся підготувати всі елементи для оцінки, так як сукупна художня цінність і грошовий еквівалент набору вище, ніж у одиничного вироби.
3) Підготуйте документи – якщо у Вас залишився чек, паспорт виробу, гемологічний сертифікат на дорогоцінний камінь в складі вироби, фірмова упаковка – принесіть їх у ломбард, так як це прискорить процедуру оцінки і збільшить розмір виплати.

d72b831f8c2e

І ще один секрет на тему того, як здати золото дорого. Просто налаштуйтеся на позитивний лад і думайте про хороше. Ваша безпечність та посмішка підкорять ломбардного оцінювача і він обов’язково зробить кращу пропозицію для Вашої коштовності