Вікна

Ще якийсь десяток років тому дуже складно було зрозуміти, що алюміній зможе стати одним з популярних елементів в сучасному будівництві. Сьогодні ж алюмінієві профілі використовуються не тільки для виготовлення вікон і дверей, а й павільйонів, рекламних щитів, перегородок і різних елементів архітектури міста. А замовити вікна можна за посиланням http://www.alu.net.ua/.

 

Технологія монтажу великогабаритних склопакетів

Переваги алюмінієвих вікон

Алюміній належить до одного з найбільш незвичайних металів. Він не тільки дуже легкий і красивий, але і стійкий до корозії, а також є особливо міцним матеріалом. Вироби, виконані з алюмінію, мають тривалий термін служби і практично ніколи не потребують ремонту. Екологічно чисті дерев’яні вікна, можливо, і мають більш привабливі теплоізоляційні характеристики, але зате алюміній є на сьогоднішній день єдиним будівельним матеріалом, чия пожежна безпека повністю гарантована. Алюмінієві вікна не бояться високий вміст вологи, а також витримують як низькі, так і високі температури.

Пластичність, зручність і хороша функціональність, коли матеріал не змінює своєї форми при великих навантаженнях, роблять алюмінієві вікна досить популярними. Крім того, найтонша плівка окису металу, яка утворюється на алюмінії, дозволяє повністю захистити матеріал від корозії.

Алюмінієві вікна не змінюють своїх властивостей при різній температурі. Це пов’язано з дуже низьким коефіцієнтом розширення, який не дає можливості деформації матеріалу. Саме тому тонкі алюмінієві конструкції так популярні при будівництві засклених лоджій, балконів і зимових садів, що гарантує цілісність стекол при експлуатації. Якщо алюміній забарвлюється порошком або анодируется, то він не накопичує статичну електрику. Ще однією перевагою алюмінієвих конструкцій є їх гладкість, яка не змінюється з часом, що дає можливість алюмінієвим вікнам залишатися завжди чистими. Сонячна радіація і волога також не впливають на метал і не викликають його деформації, плям або тріщин.

Недоліки вікон з алюмінію

Звичайно, алюміній має і певні недоліки. Перш за все, це пов’язано з його високою теплопровідністю. На практиці це означає, що в холодну пору року алюмінієві вікна погано утримують тепло і охолоджують приміщення. Це так звані холодні профілі, коли конструкції з алюмінію повністю промерзають в мороз. Такі профілі не придатні для житлових приміщень, і їх можна використовувати тільки для скління балконів і в нежитлових приміщеннях. Для скління житлових приміщень використовують теплі алюмінієві профілі, які мають спеціальні вставки для теплоізоляції. Такі термовставки знижують теплопровідність профілю.

Алюмінієві вікна мають більш високу ціну, ніж пластикові вікна вартість яких найнижча з усіх віконних матеріалів. Саме тому алюмінієві вікна не мають такої великої популярності, як дерев’яні або вікна ПВХ.