Главная » Торговля » Як вибрати жіночий браслет

Як вибрати жіночий браслет

Кращі друзі дівчат – це прикраси! І неважливо, з діамантами або без. Доповнити образ може навіть звичайний браслет, головне – щоб він гармоніював з формою рук власниці, одягом та іншими аксесуарами. Про те, як правильно вибрати жіночий браслет з урахуванням всіх індивідуальних особливостей, читайте в нашій статті, а купити браслет можна на сайті магазину https://firini.com.ua/.

Крок 1: враховуємо особливості фігури

Існує думка, що на тонких зап’ястях виграшніше всього виглядають вузькі браслети, а на повних – масивні і широкі. Але насправді це не так. Щоб правильно вибрати браслет, потрібно дивитися не на фактичну ширину прикраси, а на візуальну.

40a6b5ad92cb

Власницям вузьких зап’ясть і довгих тонких пальчиків підійдуть браслети-ланцюжки, що обвивають руку кілька разів, прикраси з підвісками, вузькі браслети будь-якої форми та конфігурації. «Правильні» широкі браслети для худеньких дівчат – це ажурні варіанти, що складаються з кілець, підвісок, окремих декоративних елементів. Також варто придивитися до багатобарвним браслетів – за рахунок строкатості вони здаються більш вузькими.
Щоб правильно вибрати браслет на повну руку, потрібно також знати декілька хитрощів. Модницям з широкими зап’ястями варто придивитися до браслетів з великих намистин, прикрасам складної форми з підвіскою або масивним центральним елементом. Широкі браслети можна вибирати будь-які, вузькі – ті, які не здавлюють зап’ясті. Також непоганий варіант – носити кілька вузьких браслетів одночасно.

Крок 2: підбираємо під одяг

Справжні модниці знають: спочатку наряд, потім – аксесуари. Тому давайте розберемося, як вибрати браслет на руку, щоб він підходив під одяг.

Якщо у сукні або блузи короткі рукава або їх немає взагалі, можна сміливо надягати будь-браслет, відповідний по стилю і забарвленням.
До одягу з вузьким довгим рукавом потрібно підбирати браслети, які не будуть під нього «ховатися». Добре буде виглядати великий браслет- «кільце» (навіть якщо він ляже поверх рукава), прикраси з жорсткою фіксацією на зап’ясті, браслети складної конструкції з декоративними елементами. Якщо рукав погано, даний розширюється донизу або сам по собі оформлений вишивкою, обробкою, манжетами або яскравим принтом, браслети надягати не варто.
З вечірніми сукнями виграшніше всього виглядають браслети з дорогоцінних металів – золота або срібла. Якщо ви віддаєте перевагу носити біжутерію, стежте, щоб вона була якісною.
Правильно вибрати жіночий браслет під офісний наряд простіше простого: придивіться до класичних варіантів з простим плетінням. Ще один відмінний варіант до строгого костюма – годинник-браслет.

Крок 3: поєднуємо з іншими аксесуарами

Грамотно вибрати жіночий браслет під одяг – це півсправи. Не менш важливо, щоб він гармоніював з іншими аксесуарами. Для цього потрібно дотримуватися кількох простих правил:

119428950a8a

Якщо під плаття з довгими рукавами надіто масивне кольє або намисто, інші прикраси не потрібні. У тому числі і браслети.
Не носіть на одній руці браслет і великі яскраві кільця.
Чи не поєднуйте різні за стилем прикраси. Наприклад, браслет з великих намистин з намистом з дрібних, срібло – з золотом, ювелірні прикраси – з біжутерією.