Главная » Виды инструментов » Вибрати саме «свою» кухню

Вибрати саме «свою» кухню

Як вибрати саме «свою» кухню? Це насправді досить складна задача, вам доведеться оглянути чимало зразків, побувати в багатьох магазинах, вивчити недоліки і переваги основних матеріалів фасаду. А замовити кухню можна на сайті mekado.com.ua.

r

Створення кухонного інтер’єру з нуля або заміна застарілих меблів – серйозна, відповідальна задача, вирішити яку ефективно і з мінімальними витратами допоможе веб сайт Мекадо. До сучасної кухні пред’являється безліч вимог: вона повинна бути якісною і надійною, простий у догляді, функціональної, місткою і, звичайно, красивою, що викликає бажання перебувати тут і готувати кулінарні шедеври.

З чого почати? Головне – вирішити кілька основних питань, від відповіді на які будуть залежати подальші дії. Перш за все, потрібно визначитися – як ви будете збирати гарнітур меблів. Готові комплекти – зручний варіант, але потрібно брати до уваги розміри приміщення. Кухні за індивідуальними розмірами найкращими є, але вони виготовляються на замовлення, а значить, доведеться чекати, та й ціни на такі кухні найвищі. Модульні комплекти хороші тим, що ви самі вибираєте необхідне вам наповнення, але тут також потрібно ретельно виміряти приміщення. Це оптимальний варіант для тих, хто хоче отримати якісну, але швидку і недорогу кухню.

Другий важливий момент – матеріал фасаду. Престижними і найбільш довговічними вважаються кухні з масиву дерева, але у них є свої особливості: висока ціна і класичний дизайн в природному гамі. Кухні з МДФ можуть мати фасади з різних матеріалів: фарбовані, оброблені плівкою, пластиком, шпоном. Плівка і фарба – це бюджетний варіант, такі фасади можна вибрати для кухні знімною або здається в оренду квартири, якщо потрібно недороге рішення. Фасади з шпону і пластика – вироби з оптимальним поєднанням ціни і якості.

Стилістично кухонні меблі повинна відповідати загальному дизайну приміщення. Класика припускає плавні форми, природні, м’які кольори, декоративну обробку у вигляді фрезерування, скляних вставок, різьблення і т.п. Сучасні мінімалістичні стилі, такі як хайтек, лофт, скандинавський вимагають простих геометричних форм, мінімуму декору, простих однотонних колірних рішень: білий, чорний, сірий, коричневий синій або яскравих акцентів. Яскраві кухні з малюнком або без нього також можуть використовуватися в сучасних інтер’єрах.

У каталозі нашого порталу ви знайдете безліч варіантів кухонних гарнітурів від виробника, а також інших предметів обстановки: обідні столи, табурети і стільці, комоди, серванти, буфети, винні шафи, кухонні куточки і дивани. Меблі представлені в різних цінових категоріях, від бюджетної до елітної.